Blazer met een gestructureerd motief  (blauw)

€ 59,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)
Artikelgegevens
  • Met lange mouwen, opstaande kraag, haak- en oogsluiting 
  • Van een geweven materiaalmix 
  • Ottomanstructuur all-over 
  • Logomuntje aan de voorkant 
  • Regular fit 

Artikelnummer: 1008134

Materiaal
  • 76% Katoen
  • 21% Polyester
  • 3% Elastaan

Shop The Look

Blazer met een gestructureerd motief  - 7 - TOM TAILOR
Blazer met een gestructureerd motief  - 1 - TOM TAILOR
Blazer met een gestructureerd motief 
€ 59,99
Gestructureerde longsleeve  - 7 - TOM TAILOR
Gestructureerde longsleeve  - 1 - TOM TAILOR
Gestructureerde longsleeve 
€ 39,99
Mis geen enkel nieuwtje

Highlights uit de collectie, combinatietips en een 15% welkomstbon* voor u.

Storefinder

Ontdek nu de dichtstbijzijnde Tom Tailor store!

Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
3234363840424446
Taillewijdte58-6162-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte84-8788-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Hosen Denim
2526272829303132333436
Taillewijdte59-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-8586-8990-94
Heupwijdte85-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111112-115116-120
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
My True Me
44464850525456
Borstomvang104-109110-115116-121122-127128-134135-141142-148
Taillewijdte86-9192-9798-103104-109110-116117-123124-130
Heupwijdte111-116117-122123-128129-134135-141142-148149-155
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Size Table Women Denim
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XS/34S/36M/38L/40XL/42
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-99
Taillewijdte61-6465-6869-7273-7677-80
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-107
Jeans
24252627282930313233
Taillewijdte55-5859-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-85
Heupwijdte82-8485-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
page.detail.selectsize.blazer
4446485052545658
Borstomvang86-8990-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Blazer Long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Jeans
4446485052545658
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Binnenbeenlengte79,5-8080,5-8181,5-8282,5-8383,5-8484,5-8585,5-8686,5-87
Hosen Denim
2627282930313233343638404244
Taillewijdte67-6970-7172-7475-7677-7980-8182-8485-8687-8990-9495-99100-104105-109110-114
Heupwijdte83-8586-8788-9091-9293-9596-9798-100101-102103-105106-110111-115116-120121-125126-130
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
trousers long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Taillewijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Heupwijdte84,5-8585,5-8686,5-8787,5-8888,5-8989,5-9090,5-91
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Size Table Men Plus
Truien, overhemden, broeken, enz.
2XL3XL4XL5XL
Borstomvang117-124125-132133-140141-148
Taillewijdte107-114115-122123-130131-138
Heupwijdte121-128129-136137-144145-152
Hosen Denim
4042444648
Taillewijdte109-113114-118119-123124-128129-133
Heupwijdte123-127128-132133-137138-142143-147
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
zoom.hinttext
Sluiten
Je verlanglijstje
Blazer met een gestructureerd motief 

Als u Blazer met een gestructureerd motief  op uw verlanglijstje wilt opslaan, logt u in. U hebt geen account? Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!

U hebt geen account?

Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!