0
0

Kokersjaal met motief

€ 19,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Maat selecteren (Maatadvies)
Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXXSXSSMLXLXXLXXXL
24", 25"26"27", 28"29"30", 31"32", 33"34"36"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
Binnenbeenlengte80-818283-8485-8686-8888
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXSSMLXLXXLXXXL
28", 29"30", 31"32", 33"34", 36"38"40"42"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Binnenbeenlengte 36"89-9389-9389-9389-9389-9389-9389-93
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Artikelgegevens
De fijn geweven kwaliteitsvoile van deze kokersjaal voelt zacht aan en siert de hals met de stijlvolle all-over patchworkprint. Strepen, grote en kleine stippen en uiteenlopende kleuren maken van deze sjaal een modieus accessoire met een eigen karakter. Vanwege de kokervorm zijn er geen uiteinden die los kunnen raken. Doe hem om je hals en hij zit meteen perfect. Deze sjaal staat altijd goed, zowel bij een jurk, als bij een gebreid vest of een trui. Sla de sjaal meermaals om en houd je hals ook op koude dagen heerlijk warm. De merkbadge aan de binnenkant maakt dit modeaccessoire af.
  • van voile
  • Met bont all-overmotief in patchworkstijl
  • Met logobadge aan de binnenkant
  • Afmetingen ca. 90 x 170 cm

Artikelnummer: 02216650970_6593

Materiaal
Mis geen enkel nieuwtje

Highlights uit de collectie, combinatietips en een 15% welkomstbon voor u.

Storefinder

Ontdek nu de dichtstbijzijnde Tom Tailor store!