trui met een streepstructuur

€ 39,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)
Artikelgegevens
Effen trui met een moderne, wat ruimer vallende pasvorm. Het bijzondere van deze trui is het geribbelde structuurbreiwerk, dat de basic een speciaal tintje geeft. De ronde hals met de decoratieve rolzoom en de contrasterende ribboorden bij de mouwen en de zoom maken de strakke look helemaal af. De trui is bovendien gemaakt van puur katoen, dus is ook nog eens heerlijk om te dragen. Op het gebied van styling is het een ware allrounder en is het altijd perfect te combineren met een chino. De gebreide trui is verkrijgbaar in de maritieme kleuren donkerblauw, rood en wit.
  • met lange mouwen en ronde hals
  • van fijn breigoed
  • Met all-over streepstructuur
  • Met licht contrasterende bies aan de zoomranden
  • Korte splitten in de zijnaden en een logomuntje opzij bij de zoom
  • loose-fit

Artikelnummer: 30227810970

Materiaal
  • 100% Katoen

Shop The Look

trui met een streepstructuur - 7 - TOM TAILOR
trui met een streepstructuur - 1 - TOM TAILOR
trui met een streepstructuur
€ 39,99
Alexa slim jeans - 7 - TOM TAILOR
Alexa slim jeans - 1 - TOM TAILOR
Alexa slim jeans
€ 59,99
Geribd T-shirt - 7 - TOM TAILOR
Geribd T-shirt - 1 - TOM TAILOR
Geribd T-shirt
€ 25,99€ 22,99
Mis geen enkel nieuwtje

Highlights uit de collectie, combinatietips en een 15% welkomstbon* voor u.

Storefinder

Ontdek nu de dichtstbijzijnde Tom Tailor store!

Storefinder
Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
3234363840424446
Taillewijdte58-6162-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte84-8788-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Hosen Denim
2526272829303132333436
Taillewijdte59-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-8586-8990-94
Heupwijdte85-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111112-115116-120
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
My True Me
44464850525456
Borstomvang104-109110-115116-121122-127128-134135-141142-148
Taillewijdte86-9192-9798-103104-109110-116117-123124-130
Heupwijdte111-116117-122123-128129-134135-141142-148149-155
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Size Table Women Denim
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XS/34S/36M/38L/40XL/42
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-99
Taillewijdte61-6465-6869-7273-7677-80
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-107
Jeans
24252627282930313233
Taillewijdte55-5859-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-85
Heupwijdte82-8485-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
page.detail.selectsize.blazer
4446485052545658
Borstomvang86-8990-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Blazer Long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Jeans
4446485052545658
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Binnenbeenlengte79,5-8080,5-8181,5-8282,5-8383,5-8484,5-8585,5-8686,5-87
Hosen Denim
2627282930313233343638404244
Taillewijdte67-6970-7172-7475-7677-7980-8182-8485-8687-8990-9495-99100-104105-109110-114
Heupwijdte83-8586-8788-9091-9293-9596-9798-100101-102103-105106-110111-115116-120121-125126-130
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
trousers long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Taillewijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Heupwijdte84,5-8585,5-8686,5-8787,5-8888,5-8989,5-9090,5-91
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Size Table Men Plus
Truien, overhemden, broeken, enz.
2XL3XL4XL5XL
Borstomvang117-124125-132133-140141-148
Taillewijdte107-114115-122123-130131-138
Heupwijdte121-128129-136137-144145-152
Hosen Denim
4042444648
Taillewijdte109-113114-118119-123124-128129-133
Heupwijdte123-127128-132133-137138-142143-147
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
trui met een streepstructuur
zoom.hinttext
Sluiten
Je verlanglijstje
trui met een streepstructuur

Als u trui met een streepstructuur op uw verlanglijstje wilt opslaan, logt u in. U hebt geen account? Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!

U hebt geen account?

Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!