0
0

Basic heupslips, per drie verpakt

€ 19,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)
Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXXSXSSMLXLXXLXXXL
24", 25"26"27", 28"29"30", 31"32", 33"34"36"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
Binnenbeenlengte80-818283-8485-8686-8888
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXSSMLXLXXLXXXL
28", 29"30", 31"32", 33"34", 36"38"40"42"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Binnenbeenlengte 36"89-9389-9389-9389-9389-9389-9389-93
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Artikelgegevens
De zacht aanvoelende katoenjersey zorgt voor het draagcomfort van deze set van drie stijlvolle basic heupslips. Je moet je de hele dag vrij kunnen bewegen en toch een beschermd gevoel hebben. Deze nauwsluitende boxershorts kunnen vanwege het huidvriendelijke, elastische materiaal tijdens het sporten, de hele dag door of 's nachts worden gedragen. De elastische band in contrasterende kleur met het logo 'TTDENIM' sluit nauw aan op de heupen en zorgt ervoor dat de boxershort op zijn plaats blijft. Deze retroshorts zijn zowel stijlvol als comfortabe
  • met elastiek
  • van katoen met stretchgehalte
  • Met TTDENIM-opschrift bij de band
  • Set bestaat uit drie heupslips
  • Nauwsluitende en comfortabele pasvorm

Artikelnummer: 4057655744922

Materiaal
  • 95% Katoen
  • 5% Spandex
Mis geen enkel nieuwtje

Highlights uit de collectie, combinatietips en een 15% welkomstbon voor u.

Storefinder

Ontdek nu de dichtstbijzijnde Tom Tailor store!