Eenvoudige tregging

€ 29,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Maat selecteren (Maatadvies)
Artikelgegevens
Deze eenvoudige tregging is een combinatie van broek en legging en valt op door de denimstof met stretch die zorgt voor een hoog draagcomfort. De tregging heeft het comfort van een legging en de stijlvolle look van een broek. Hij sluit nauw aan en benadrukt je vrouwelijke figuur. De zachte verstelbare band met knoop- en ritssluiting zorgt voor een optimale pasvorm die perfect wordt afgemaakt door de trendy wassing. Het klassieke ontwerp met vijf zakken en de contrasterende siernaden maken het authentieke ontwerp helemaal af. Een stijlvolle allrounder met oneindig veel combinatiemogelijkheden. Deze tregging is bij ons verkrijgbaar in het blauw en donkerblauw.
  • Met knoop- en ritssluiting en aan de binnenkant verstelbare band
  • Van stretchdenim voor een comfortabele pasvorm
  • naden met een contrastkleur
  • nauwsluitend
Materiaal
Mis geen enkel nieuwtje

Highlights uit de collectie, combinatietips en een 15% welkomstbon* voor u.

Storefinder

Ontdek nu de dichtstbijzijnde Tom Tailor store!

Storefinder
Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
3234363840424446
Taillewijdte58-6162-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte84-8788-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Hosen Denim
2526272829303132333436
Taillewijdte59-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-8586-8990-94
Heupwijdte85-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111112-115116-120
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
My True Me
44464850525456
Borstomvang104-109110-115116-121122-127128-134135-141142-148
Taillewijdte86-9192-9798-103104-109110-116117-123124-130
Heupwijdte111-116117-122123-128129-134135-141142-148149-155
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Size Table Women Denim
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XS/34S/36M/38L/40XL/42
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-99
Taillewijdte61-6465-6869-7273-7677-80
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-107
Jeans
24252627282930313233
Taillewijdte55-5859-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-85
Heupwijdte82-8485-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
page.detail.selectsize.blazer
4446485052545658
Borstomvang86-8990-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Blazer Long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Jeans
4446485052545658
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Binnenbeenlengte79,5-8080,5-8181,5-8282,5-8383,5-8484,5-8585,5-8686,5-87
Hosen Denim
2627282930313233343638404244
Taillewijdte67-6970-7172-7475-7677-7980-8182-8485-8687-8990-9495-99100-104105-109110-114
Heupwijdte83-8586-8788-9091-9293-9596-9798-100101-102103-105106-110111-115116-120121-125126-130
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
trousers long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Taillewijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Heupwijdte84,5-8585,5-8686,5-8787,5-8888,5-8989,5-9090,5-91
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Size Table Men Plus
Truien, overhemden, broeken, enz.
2XL3XL4XL5XL
Borstomvang117-124125-132133-140141-148
Taillewijdte107-114115-122123-130131-138
Heupwijdte121-128129-136137-144145-152
Hosen Denim
4042444648
Taillewijdte109-113114-118119-123124-128129-133
Heupwijdte123-127128-132133-137138-142143-147
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
Eenvoudige tregging
zoom.hinttext
Sluiten
Je verlanglijstje
Eenvoudige tregging

Als u Eenvoudige tregging op uw verlanglijstje wilt opslaan, logt u in. U hebt geen account? Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!

U hebt geen account?

Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!